1 625 ₴


IMERA VCP 387-6 л (ZI6FDOAZA3265) — плоский розширювальний бак (ексспанзомат) мембранного типу, призначений для компенсації зміни обсягу теплоносія під час нагрівання та розширення теплоносія (води, або незамерзаючих рідин) у системах опалення закритого типу та підтримання в них робочого тиску, , але найчастіше застосовується як розширювальний бак котла.
Вибір обсягу розширювального бака безпосередньо залежить від загального літражу системи. Якщо Ви не знаєте, який купити розширювальний бак IMERA, то приблизно варто орієнтуватися на 10% від загального обсягу рідини в системі. Наприклад, якщо в системі 120 літрів води, то потрібен розширювальний бак IMERA на 12 літрів, якщо 60, то 6 літрів.
Застосовуються як розширювальний бачок для котла Vaillant, Viessmann, Feroli, Immergas, Herman, Westen, Ariston, Baxi, Beretta та в інших.
Замовляйте розширювальний бак Imera (Zilio) VCP387-6 прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструктивне виконання бака | Плоский (таблетка) |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал мембрани | Бутилова резина |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 387 мм |
| Діаметр | 387 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/8" |