IMERA VCP 325-8 л (ZI6FDOAZA3345) - плоский розширювальний бак (експанзомати) мембранного типу, призначений для компенсації зміни об'єму теплоносія при нагріванні і розширенні теплоносія (води, або незамерзаючих рідин) в системах опалення закритого типу і підтримки в них робочого тиску, але найчастіше застосовується в якості розширювального бака котла.
Вибір обсягу розширювального бака безпосередньо залежить від загального літражу системи.
Якщо Ви не знаєте який купити розширювальний бак IMERA, то приблизно варто орієнтуватися на 10% від загального обсягу рідини в системі. Наприклад, якщо в системі 120 літрів води, то потрібно розширювальний бак IMERA на 12 літрів, якщо 60, то 6 літрів.
Застосовуються як розширювальний бачок для котла Vaillant, Viessmann, Feroli, Immergas, Herman, Westen, Ariston, Baxi, Beretta і в інших.
Замовляйте розширювальний бак Imera (Zilio) VCP325-8 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Конструктивне виконання бака | Плоский (таблетка) |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал мембрани | Бутилова резина |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Діаметр | 325 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |