Italtecnica Sirio Universal — це частотний перетворювач був випущений у 2020 році, нова універсальна модель керує швидкістю однофазних або трифазних насосів. При цьому пристрій підключається до однофазної мережі живлення. Частотні перетворювачі italtecnica рекомендовано використовувати для керування роботою насосів у системі водопостачання будь-якого об'єкта.
Універсальний регулятор використовують для керування роботою насосів потужністю до 2,2 кВт. Рекомендований для керування тиском води у системі приватного або промислового водопроводу. До переліку керованих функцій входить плавний пуск та повільна зупинка насоса.
Принцип роботи частотного перетворювача для трифазного двигуна полягає у регулювання обертання двигуна у зв'язку із запитом споживача у воді. Знижує вплив дрібних гідроударів на обладнання. Підтримує постійний тиск у системі. Гарантує енергозбереження, захищає від сухого ходу. Незалежно від того, скільки відкрито краників у будинку або котеджі, рівень тиску води в системі не падає.
Заказывайте реле давления Italtecnica Sirio Universal прямо сейчас и мы отправим его вам сегодня! Для оформления заказа нажимайте кнопку "Купить" или звоните нам по номерам ниже.
Контактные данные для заказов:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Italtecnica |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.6 кг |
| Внешний диаметр | 32 мм |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Максимальная мощность | 1500 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Степень защиты, IP | IP65 |
| Тип запчасти | Реле |