1 885 ₴




Зворотній пелюстковий клапан Itap 2" призначений для домашнього водопостачання, опалення, установок кондиціювання, систем стисненого повітря. Може бути встановлений у будь-якому положенні: вертикально, горизонтально, похило.
Переваги:
Технічні характеристики:
Замовляйте зворотний пелюстковий клапан-хлопушка ITAP 2" прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAP |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр різьблення другого торця | 2" |
| Діаметр різьблення першого торця | 2" |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Напрямок потоку в клапані | Прохідне |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип клапана | Тарілчастий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |