10 620 ₴








Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте глибинний насос ENERGO-N 3НЦС 1/30-0,75 50 м кабелю + пульт прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Энергонасосы |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна пропускна здатність | 2.8 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна пропускна здатність | 2.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1389 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |