6 585 ₴







Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового використання при водопостачанні зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води спільно з невеликими резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску ).
Характеристики:
Комплект поставки:
Замовляйте глибинний насос ENERGO-N 4НЦС 2/8-0,37 30м кабеля + пульт прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Энергонасосы |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна пропускна здатність | 4.5 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 0.37 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 717 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |