Фекальний дренажний насос ROSA QDX/P-215 без поплавця для вигрібних ям
Замовляйте фекальний дренажний насос ROSA QDX/P-215 без поплавця для вигрібних ям прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Вага | 6.5 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Брудна |
| Максимальний напір | 29 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Пропускна здатність | 14.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |