Розширювальний бак Imera RV 500 л
Характеристики:
Розширювальні баки для опалення мембранного типу Imera призначені для компенсації зміни обсягу теплоносія у разі зміни температури в системах опалення закритого типу та підтримання в них робочого тиску. Варіант виготовлення — вертикальний для встановлення безпосередньо на обладнання.
Розширювальні баки Imera серії R, RV складаються з металевого резервуара та гумової мембрани, що розділяє його на дві камери (водяну та повітряну). Водяна та повітряна камера, у зв'язку з непроникністю і рухливістю мембрани, постійно мають однаковий тиск. Ємності зовні пофарбовані теплостійким лаком червоно-коричневого кольору та, відповідно до статичної висоти, наповнені повітрям.
Демпфер традиційної системи опалення виконує відразу кілька функцій:
Конструктивні характеристики Imera RV:
Замовляйте розширювальний бак Imera RV 500 л Італія для опалення прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання бака | Сферичний |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал мембрани | Каучук |
| Об'єм розширювального бака | 500 л |
| Розташування бака | Вертикальне (з ніжками) |
| Із замінної мембраною | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1438 мм |
| Діаметр | 750 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 1/4" |